قهوه فوری وایت موکا استارباکس

310,000 تومان

موجودی 3 قلم

کدمحصول: STR012
قهوه فوری وایت موکا استارباکس
هر بسته شامل 10 ساشه 24 گرمی است
تاریخ انقضا 03.2024
ساخت ترکیه تحت لیسانس آمریکا
ترکیب شکلات کرم داغ و اسپرسو
100% عربیکا
یک مزه بینطیر و جدید از کمپانی استارباکس
محصول به صورت قهوه آماده است.

قهوه فوری وایت موکا استارباکس
starbucks White Mocha sachets
این قهوه فوری یکی از بهترین قهوه ها در برند استارباکس است، قهوه آماده شکلات کرم و اسپرسو استارباکس دارای طعم با مزه قالب شکلات می باشد، این قهوه نسبت به قهوه ربوستا ملایم تر است و دارای خواصی برای سلامتیست؛ قهوه فوری استارباکس طعم وایت موکا به آسانی آماده می شود، عطر و بوی بینظیری دارد و برای طرفداران قهوه طعم غلیظ یک انتخاب عالیست.
در تهیه و تولید این قهوه آماده، از بهترین و مرغوب ترین دانه های قهوه استفاده شده؛ می توان آن را به همراه رست های ویژه و اختصاصی استفاده کرد تا از این طریق بتوان به بهتر شدن طعم و کیفیت آن نیز کمک شده باشد.
قهوه فوری استارباکس وایت موکا (ترکیب شکلات با طعم کرم و اسپرسو)؛ برای افرادی که به دنبال یک مزه با کیفیت بالا و طعم شکلاتی هستند مناسب است.
قهوه فوری از عصاره قهوه خشک شده به دست می آید که با دم‌ کردن قهوه معمولی در غلظت بالا بدست می آید، سپس تمام آب آن را از طریق یک فرآیند خاص می گیرند تا فقط دانه های ریز و پودری خشک قهوه باقی بماند، این پودر به راحتی در آب حل می شود. می‌توانید بعد از خرید قهوه فوری موکا استارباکس آن را در محل کار و یا در آشپزخانه قرار دهید و بعد از حل کردن یک ساشه 22 گرمی از این محصول با آب جوش آن را میل کنید.
این محصول دربسته بندی های کاملا شیک و زیبا و مناسب برای سفارش و تهیه شما عزیزان موجود می باشد. با مراجعه به سایت کافه آنلاین دلاریس می توانید انواع مختلف محصولات استارباکس را در تنوع بالا مشاهده و طعم مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
قهوه فوری موکا وایت استارباکس
  • قهوه ای
  • 10 ساشه 22 گرمی
  • ساشه ای
  • ترکیه

بخش سوال و جواب درباره محصول :